הגברה ותאורה

הגברה

חברת קופצים רוקדים מספקת לכם שירותי הגברה לאירועים ומתחמים אשר מתאימים לכל הפקה ובכל סדר גודל.

סאונד

ציוד הגברה ממותגים המובילים בעולם ועבודת אנשי סאונד ברמה הגבוהה ביותר

תאורה

חברת קופצים רוקדים השכרת ציוד לאירועים מתמחה כמובן הן בפתרונות תאורה לחללים פתוחים והן בפתרונות לחללים סגורים. צוות החברה מבצע את מלאכת התקנת התאורה ביחד עם הלקוח

הגברה, תאורה וסאונד

שירותי הגברה ותאורה

הגברה ותאורה, אשר מעניקות לנו את השילוב המדויק בין צליל ואור, הן חיבור עוצמתי המייצר חוויה עוצרת נשימה. כמו הין והיאן, רק חיבור מדויק של שני האלמנטים הללו מביא ליצירת הרושם הרצוי. זהו בדיוק המוטו אשר מוביל אותנו בחברת קופצים רוקדים כאשר אנו מספקים שירותי הגברה ותאורה לאירועים. בכל הפקה והפקה, צוות אנשי הסאונד והתאורה של קופצים רוקדים מבקש לאתר את נקודת האיזון המושלמת שבין הצליל והקול לכדי הופעה מהודקת. כעת, החוויה היא כולה שלכם.

קצת על הגברה ותאורה

ממש כפי שגלי קול מתפזרים בחלל, המסירות והמקצועיות של חברת קופצים רוקדים מבחינת שירותי הגברה לאירועים נופלות תמיד על אוזניים קשובות. בזכות ירידה לפרטים הקטנים, השכרת ציוד הגברה ממותגים המובילים בעולם ועבודת אנשי סאונד ברמה הגבוהה ביותר, חברת קופצים רוקדים מספקת לכם שירותי הגברה לאירועים ומתחמים אשר מתאימים לכל הפקה ובכל סדר גודל.


בין קהל לקוחותינו

בתחום שירותי ההגברה תמצאו עיריות, מרכזי קניות, אולפני הקלטות, מוסדות ציבור, מוסדות חינוך, אולמות אירועים, אתרי תיירות, מסעדות, פאבים, אולמי כנסים, אמנים, אירועי חברה וכמובן גם לקוחות פרטיים. שירותי הגברה לאירועים עם חברת קופצים רוקדים כוללים כמובן ייעוץ מקצועי מותאם אישית אשר רואה לנגד עיניו מטרה אחת – להעניק ללקוח את המענה המקסימאלי בתקציב האופטימאלי.
היות וכל הגברה לאירוע מתחילה עם תכנון מקצועי מוקדם, כבר בשלב ראשון הצוות שלנו ב-קופצים רוקדים יגיע למקום ויבחן את החלל בהתאם לכל האתגרים הרלבנטיים. לאחר מכן, נספק עבורכם תוכנית עבודה מסודרת הכוללת השכרת ציוד הגברה, התקנה בשטח, תפעול ומתן מענה בזמן אמת לכל אורך הדרך.
התאורה, ביחד עם ההגברה, היא המרכיב החשוב ביותר ליצירת אווירה ותפאורה. בין אם מדובר על שירותי תאורה לאירועים, ובין אם על התקנות קבע, חברת קופצים רוקדים דואגת לספק לכם את הפתרונות המקיפים ביותר בתקציב האופטימאלי. אנו עושים כמובן שימוש במערכות תאורה מהמתקדמות בעולם ומעמידים לרשותכם אין ספור פתרונות לכל צורך.

שירותי תאורה לאירועים ולמתחמים

בחברת קופצים רוקדים כוללים תכנון מקצועי אשר מלווה על ידי אנשי תאורה מומחים בתחומם. כמו כן, וככל שיש לדאוג לכך, טכנאי התאורה של קופצים רוקדים יודעים כיצד לוודא שפתרונות התאורה מתממשקים עם ההגברה שמלווה אותם. זאת, מתוך תפיסה שרק חיבור מדויק בין השניים יכול לייצר את האווירה המושלמת.
בין הפתרונות השונים שאנו מספקים ללקוחותינו מבחינת שירותי תאורה לאירועים ומתחמים תוכלו למצוא תאורת הצפה, תאורה לבמות, תאורה למטרות דקורטיביות, פנסי מראה, פנסים חכמים, פליקרים, מכונות עשן, פנסי תיאטרון, פנסי בימה, פנסי לד, מחליפי צבעים, מקרנים, גנרטורים ועוד ועוד. חברת קופצים רוקדים השכרת ציוד לאירועים מתמחה כמובן הן בפתרונות תאורה לחללים פתוחים והן בפתרונות לחללים סגורים. צוות החברה מבצע את מלאכת התקנת התאורה ביחד עם הלקוח, תוך כדי התחקות אחר היעדים הרלבנטיים.

הגברה ותאורה
הגברה ותאורה

צריכים עזרה? אנחנו זמינים בשבילכם